Mariva s.r.o. - concierge a asistenční služby

+420 737 210 757

Říkají o nás

"Děkujeme společnosti MARIVA za výbornou spolupráci při přípravě a realizaci dětské párty u příležitosti oslavy narozenin mé dcery. Vaše profesionalita a spolehlivost výrazně přispěla k příjemné atmosféře celé akce a všichni byli velmi spokojeni."

Petra Svoboda
Moderátorka TV Nova

Mariva pro nás připravuje a koordinuje řadu firemních akcí a pravidelných konferencí. Její profesionální tým vždy překoná naše očekávání. S kvalitou poskytovaných služeb jsme vždy velmi spokojeni.

Mgr. Jan Tošnar, MBA
Managing Director, Hydropol Project & Management, a.s.

Měli jsme tu nejkrásnější svatbu. Vše, co jsme agentuře Mariva zadali, bylo splněno. Na mnoho nápadů a maličkostí bychom při organizaci svatby vůbec nepomysleli a ani nezvažovali. Díky agentůře vše proběhlo přesně tak, jak si nevěsta ve snu přála. Ženich byl tím pádem štasten.

Děkují,
Karin a Jaroslav

Plánoval jsem cestu do Karibiku, která zahrnovala návštěvu 3 různých ostrovů, takže 3 přelety, pronájem lodi, zajištění ubytování, pronájem aut a další služby. Původně jsem chtěl Marivě zadat jen zajištění letenek, ale nakonec mne přesvědčili, že dokážou zajistit všechno. Ocenil jsem to, až díky počasí, kdy byl jeden z přeletů zrušený.  Mariva dokázala rychle vyřešit jak náhradní let druhý den, který byl původně zcela vyprodaný, tak i změny ubytování. Sám bych s tím strávil alespoň půlden z dovolené, kterou jsem si chtěl užít a ne se stresovat takovými problémy.    

Ing. Michal Petrman CSc.

Mariva pro mne zajišťovala oslavu narozenin pro 30 hostů. Odsouhlasili jsme si nejprve základní představu a Mariva pak navrhla možné lokality, konkrétní program a kompletní zajištění. I když sám jsem měl představu, kde a jak zhruba to uspořádat, zkušenosti Marivy byly neocenitelné. Doporučili mi nejen lokality, které mne ani nenapadli, ale pomohli i s programem, doporučili vhodné jídlo i pití a nakonec dohodli i ceny na které bych se sám těžko dostal. Celá akce dopadla výborně, nejen já, ale i všichni hosté byli spokojeni.

Ing. Michal Petrman CSc.